smycze reklamowe

Smycze cieszą się ostatnio ogromną popularnością jako doskonałe narzędzie promocji. Ze względu na swoją praktyczność, ogromną gamę wzorów i wykończeń oraz niską cenę, gadżet ten jest idealnym nośnikiem Twojej reklamy.
nadruk sublimacyjny

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

Smycz drukowana techniką sublimacji na taśmie poliestrowej. Bardzo dobre i dokładne odzwierciedlenie szczegółów z przejściami tonalnymi projektu graficznego (full-color) na taśmie poliestrowej.. Smycz może być wykonana z dowolnym zakończeniem na przykład: złączką, karabińczykiem, zaczepem do telefonu, klamerką, pendrivem, kółkiem. Jeśli smycze są jednostronne to LEWA STRONA TAŚMY JEST ZAWSZE BIAŁA !>
nadruk termotransferowy

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

Nadruki transferowe wykonywane są za pomocą sitodruku na specjalnym papierze transferowym, które potem wgrzewane są w taśmę. Smycze wykonane w ten sposób charakteryzują się najwyższą jakością druku, wiernym odwzorowaniem projektu graficznego oraz bardzo wysoką trwałością. Technika ta umożliwia wykonanie zarówno dużych jak i małych nakładów. Dostępna w wersji podstawowej z samym karabińczykiem oraz ze złączką plastikową w dowolnym kolorze.
żakard (tkane)

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

Smycz składa się z taśmy poliestrowej, na którą naszywa się tkaną taśmę żakardową. Logosmycz jest grubsza i solidniejsza przez co Twoje logo wygląda szlachetniej. Bardzo dobre i dokładne odwzorowanie projketu graficznego, wyjątkowo trwała. Smycz może być konfekcjonowana dowolnie wybranym zakończeniem na przykład złączki, karabinka, zaczepu na telefon komórkowy itp.
powrót

© MG Reklama